О нас | New Work

ПРО НАС

Компанія «New Work» – це команда професіоналів, які допоможуть кожному бажаючому громадянину нашої країні отримати гідну роботу з високою зарплатою. Ми дуже пишаємося, що з нашою допомогою за кордоном працевлаштувалось вже понад 23 000 клієнтів. За час нашої роботи на території України відкрито 30 відділень, а у 2017 році було відкрито представництво на території Польщі в місті Варшава. Відділення нашої компанії щодня обслуговують понад 100 клієнтів.

Ми пропонуємо працевлаштування в таких країнах як Польща, Чехія, Німеччина, Швеція, Ізраїль. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам оформити необхідні документи для виїзду, підберуть для вас найкращу вакансію, а також подбають про вас за кордоном. За кожним клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який контролює кожен етап вашого працевлаштування та стане для вас підтримкою 24/7 протягом всього часу вашої роботи. Ми дуже добре знаємо, що довіру клієнта не можна купити, тому це для нас найціннішій актив нашої компанії. Позитивні відгуки і задоволені клієнти - головна мотивація для кожного нашого співробітника. Наші клієнти після закінчення контракту з роботодавцем знову звертаються до нас, тому що ми постійно проводимо моніторинг наших партнерів та обираємо тільки перевірених роботодавців. Ми пропонуємо тільки найкращі умови працевлаштування та маємо можливість надати нашим клієнтам повне оформлення та проїзд за наш рахунок. Наша ліцензія - Посмотреть

Чому наш символ – це статуя Свободи?

Колись давно мандрівників з усього світу приваблювала статуя Свободи. Хтось мріяв про нове життя, хтось тікав від своїх проблем, хтось прагнув нових звершень. Мандрівники долали величезний шлях у невідоме майбутнє. І одного разу на горизонті виникала довгоочікувана статуя Свободи. Здійснилося! Нарешті! Ось воно! Суміш захоплення, втоми і надій. Страх упереміш із захопленням та нестримним бажанням жити і творити. Це бажання колись створило нову країну і мільйони захоплюючих і щасливих історій. Так і ми одного разу замахнулися на мрію – створити нові історії успіху і звершень. Створити компанію, яка допомагала б новим мандрівникам побудувати своє нове життя, нову реальність. «New Work» – це ваш соратник на шляху до нових горизонтів. Ми поруч з моменту вашого бажання про нову роботу, нового життя i до моменту, коли ви будете твердо стояти на ногах і самі творити своє нову історію. Ми знаємо, як іноді лякає невідомість, але ми також знаємо, який солодкий на відчуття смак перемоги над сірими буднями і над своїми страхами.