Дополнительные услуги | New Work

Дополнительные услуги

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАШОГО ФАХІВЦЯ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ З 9 ДО 18

   Окремим напрямком нашої роботи є консультування – індивідуальна форма роботи, яка можлива як в форматі зустрічі, так і по телефону, наживо на наших відділеннях або онлайн. Нижче вказана частина поширених запитань, які задають наші клієнти:

 • Чи буду я затребуваний?
 • З чого мені почати?
 • Де шукати?
 • Які можуть бути труднощі і скільки часу це займе?
 • Роботодавець надає житло?
 • Як часто платять зарплату? Готівкою або на картку?
 • Скільки коштує проживання за кордоном?
 • Чи можу я отримати відмову в отриманні робочої візи?
 • З якого міста буде виїзд на роботу?
 • Як вибрати надійного роботодавця з працевлаштування за кордоном?

   Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь не тільки на будь-які з перерахованих вище питань, але і на всі ті які саме вас цікавлять.

ПРОДАЖ СТРАХОВОК

   Якщо ви плануєте поїхати працювати за кордон, то не забувайте, що для оформлення робочої візи вам обов’язково потрібно медична страховка. Вона так само необхідна для відкриття робочих, студентських, туристичних віз. Потрібна і для виїзду за біометричним паспортом по безвізу.
Страхування стане додатковою гарантією безпечного перебування за кордоном, забезпечить цілодобове сприяння співробітників компанії в нестандартній ситуації.
Чому варто оформити страховку у нас?


 • Розумні ціни. Запропонуємо привабливі ціни, і вони вам сподобаються!

 • Кваліфікований сервіс. Наші професіонали уважно і сумлінно підходять до своєї роботи. Ми оформимо саме ту страховку, яка реально захистить вас у разі виникнення проблем за кордоном.

 • Страхові поліси відповідають всім вимогам консульств та візових центрів.

 • Оперативність. Оформимо поліс за лічені хвилини!
 • Зручність. Ви можете забрати страховий поліс в будь-якому з наших відділень або отримати його через Нову Пошту.

ЗАПОВНЕННЯ ВІЗОВИX АНКЕТ
ДЛЯ ПОДАЧІ В ВІЗОВИЙ ЦЕНТР

   Збираючись почати оформлення візи необхідно дізнатися всі етапи, які слід обов’язково пройти. Заповнення анкети на візу – один із самих основних етапів. До його виконання необхідно підійти з особливою ретельністю. Адже від того, як будуть заповнені дані, залежить отримання проїзного штампа. Є поля, допущення помилки в яких приведуть до відмови у візі.
Анкету можна заповнити самостійно, а можна довірити заповнення нашим фахівцям. У нашій компанії є така послуга і ми з радістю допоможемо вам правильно вказати всі дані в спеціальних полях документа. Наші менеджери стикаються з цим питанням щодня. Так що правильні відповіді на всі питання відточені щоденною практикою.
Основне правило заповнення візової анкети – це уважність. Без неї ви зробите багато помилок і таку анкету не приймуть у візовому центрі або консульстві (в залежності від того, де буде відбуватися подача документів). Багато помарок або закреслень неприпустимо.
Краще переробити такий опитувальний лист заново. Також важливо правильно вибрати мову заповнення. Це повинна бути або польська, або англійська, або українська але латинськими буквами.
Правильне заповнення анкети це запорука того, що ваша віза буде отримана в термін і без відмови.
Замовити анкету для отримання візи ви можете в наших відділеннях, які знаходяться по всій території України. Більш детально про адреси можна дізнатися на нашому сайті або за телефоном у менеджерів нашого контакт-центру.

ПІДБІР ВАКАНСІЙ ПІД ВАШУ ВІДКРИТУ ВІЗУ

   У тому випадку якщо ви вже маєте відкриту візу, наші фахівці протягом одного дня, підберуть для вас гарну вакансію, яка вам сподобається. Це позбавить вас від необхідності довгого самостійного пошуку роботи і виключить можливість, що ви потрапите на недобросовісних роботодавців. Ми працюємо тільки з перевіреними часом партнерами та роботодавцями. Постійно проводимо моніторинг наших партнерів і пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращі умови працевлаштування. Тому ми гарантуємо хороші умови праці та своєчасну оплату. Все що залишиться зробити вам, це зібрати валізу і взяти гарний настрій з собою. Про все інше подбають співробітники компанії «New Work».

ПІДБІР АВТО І АВІАКВИТКІВ

   Ви не знаєте де купити квиток на автобус за кордон з України?
Отримайте інформацію про маршрут який вас цікавить за лічені хвилини!
Ми не тільки підберемо вам квиток на автобус за кордон, а й надамо вам альтернативний варіант скористатися дешевим авіаперельотом.
Уже багато наших клієнтів скористалися дешевими лоукост перельотами за кордон. Тому навіщо ж добу їхати на автобусі, якщо можна дешевше і за одну-дві години бути на місці.
Наш менеджер допоможе вам підібрати найзручніший і недорогий переліт будь-якої складності на потрібні вам дати, а також запропонує найближчі дати на які є найкраща ціна і стиковка!