ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА НАШ РАХУНОК

Колись давно мандрівників з усього світу манила статуя Свободи. Хтось мріяв про нове життя, хтось тікав від своїх проблем, хтось прагнув до нових звершень. Мандрівники долали величезний шлях, шлях в невідомість. І одного разу на горизонті виникала довгоочікувана Статуя Свободи. Здійснилося! Нарешті! Ось воно! Суміш захоплення, втоми і надій. Боязнь невідомості упереміш із захопленням від невідомої волі. І бажання. Нестримне бажання жити і творити. Це бажання колись створило нову країну і мільйони захоплюючих і щасливих історій.

Так і ми одного разу замахнулися на мрію – створити нові історії успіху і звершень. Створити компанію, яка допомагала б новим мандрівникам побудувати своє нове життя, нову реальність.

«New Work» – це ваш соратник на шляху до нових горизонтів. Ми поруч з моменту вашого бажання про нову роботу, нового життя…І до етапу, коли ви будете твердо стояти на ногах і самі творити своє нове життя.

Ми знаємо, як іноді лякає невідомість, але ми також знаємо, як солодкий смак перемоги над сірими буднями, і над своїми страхами.

Мы даем вам полное сопровождение на пути к вашей мечте. Мы заинтересованы в вашем успехе! Мы вместе сможем сотворить новое начало вашей истории!

Щоб полегшити ваш шлях і швидко наблизиться до вашої мрії, саме для цього співробітниками компанії «New Work» було розроблено кілька програм працевлаштування за рахунок компанії. Скориставшись будь-який з цих чудових програм, вам не потрібно чекати поки у вас з’являться кошти для оформлення закордонного паспорта, оформлення і відкриття візи, проїзду і проживання за кордоном. Всі ці витрати ми візьмемо на себе. Все що залишиться Вам це вибрати країну для вашого працевлаштування і обов’язково взяти гарний настрій з собою в дорогу!

Польща

Чехія

Латвія

Ізраїль

США

Німеччина

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ?

Заповніть форму