Трудоустройство за наш счет | New Work

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА НАШ РАХУНОК

Хочете працювати за кордоном, але вам не вистачає власних коштів на оформлення закордонного паспорта, візи, покупку квитків і проживання за кордоном? Всі ці витрати ми візьмемо на себе! Співробітниками компанії «New Work» була розроблена унікальна програма, завдяки якій ви не тільки зможете працевлаштуватися в Європу за рахунок компанії, а й отримати 10% знижки на оформлення документів. Для цього вам потрібно лише заповнити заявку онлайн самостійно, або ж зателефонувати нам по телефону, всі контакти вказані нижче. Дана форма подачі заявки спрощує і прискорює процес вашого оформлення.

  1. Натисніть на кнопку нижче «Заповнити заявку».
  2. Заповніть форму «Позичальник», введіть дані про себе і виберіть країну, в якій хочете працевлаштуватися.
  3. Далі заповніть форму «Поручитель», де вам необхідно ввести дані вашого поручителя (зверніть увагу, вік поручителя повинен бути до 65 років).
  4. Наступний крок - розрахунок, де ви можете ввести необхідну вам суму для працевлаштування за кордон.
  5. Надішліть заявку, після чого ми вам передзвонимо на наступний робочий день і почнемо процес вашого оформлення.

ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ САМОСТІЙНО ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -10%

АБО ПОДАТИ ЗАЯВКУ ПО ТЕЛЕФОНУ

Швеція

Безвіз за рахунок компанії

Чехія

Робоча віза за рахунок компанії

Ізраїль

Безвіз за рахунок компанії

Німеччина

Безвіз за рахунок компанії

Робота по польській візі за рахунок компанії

Польща

Безвіз за рахунок компанії

Піврічна за рахунок компанії

Колись давно мандрівників з усього світу приваблювала статуя Свободи. Хтось мріяв про нове життя, хтось тікав від своїх проблем, хтось прагнув нових звершень. Мандрівники долали величезний шлях, шлях в невідомість. І одного разу на горизонті виникала довгоочікувана статуя Свободи. Здійснилося! Нарешті! Ось воно! Суміш захоплення, втоми і надій. Боязнь невідомості упереміш із захопленням від невідомої волі. І бажання, нестримне бажання жити і творити. Це бажання колись створило нову країну і мільйони захоплюючих і щасливих історій. Так і ми одного разу замахнулися на мрію – створити нові історії успіху і звершень. Створити компанію, яка допомагала б новим мандрівникам побудувати своє нове життя, нову реальність. «New Work» – це ваш соратник на шляху до нових горизонтів. Ми поруч з моменту вашого бажання про нову роботу, нового життя i до моменту, коли ви будете твердо стояти на ногах і самі творити своє нове життя. Ми знаємо, як іноді лякає невідомість, але ми також знаємо, який солодкий смак перемоги над сірими буднями і над своїми страхами.

Ми даємо вам повний супровід на шляху до вашої мрії. Ми зацікавлені у вашому успіху! Ми разом зможемо створити новий початок вашої історії! Щоб полегшити ваш шлях і швидко наблизитися до вашої мрії, саме для цього співробітниками компанії «New Work» було розроблено декілька програм працевлаштування за рахунок компанії. Скориставшись будь-якою з цих чудових програм, вам не потрібно чекати поки у вас з’являться кошти для оформлення закордонного паспорта, оформлення і відкриття візи, проїзду і проживання за кордоном. Всі ці витрати ми візьмемо на себе. Все що залишиться Вам це вибрати країну для вашого працевлаштування і обов’язково взяти гарний настрій з собою в дорогу!